Способи доставки:

Доставка кур'єром

Вартість доставки 70 грн. Замовлення на суму понад 3 000 грн. доставляється безкоштовно. Безкоштовна доставка кур'єром виконується ТІЛЬКИ по місту Києву автомобілем нашого магазину. Платна доставка кур'єром виконується по місту Києву і Київській області. Вартість доставки по Київській області становить: 5 грн / км від найближчого КП на кордоні міста. Доставка кур'єром здійснюється до під'їзду покупця за графіком: Понеділок-П'ятниця: з 10-00 до 18-00. Доставка деяких товарів по Києву можлива в перебігу 3-х годин. Подробиці уточнюйте у менеджерів.

Нова пошта

Доставка службою "Нова Пошта". Доставка в будь-яке відділення "Нової Пошти" по Україні. Доставка за адресою покупця в будь-якому населеному пункті України. Вартість доставки по тарифам “Нової Пошти”. Оплата товару післяплатою (комісія 2% + 20 грн) або за допомогою банківського переказу (згідно з умовами вашого тарифного плану).

Meest Express

Доставка службою Meest Express. Доставка в будь-яке відділення Meest Express по Україні. Доставка за адресою покупця в будь-якому населеному пункті України. Вартість доставки по тарифам Meest Express.

Express Доставка

Доставка деяких товарів по Києву можлива в перебігу 3-х годин. Подробиці уточнюйте у менеджерів. Вартість доставки 100 грн.

Гарантія:

У нашому магазині надається гарантія на всі товари від виробника, що підтверджує якість і відсутність заводських дефектів.

Гарантія надається на термін, зазначений в описі товару. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є заповнений гарантійний талон. Наполегливо рекомендуємо перевірити комплектацію і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (як правило, комплектацію можна подивитися в описі виробу або керівництві з експлуатації).

Гарантійне обслуговування проводять авторизовані сервісні центри, зазначені виробником. Телефони та адреси можна знайти на гарантійному талоні. Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає тільки заповнений гарантійний талон, в якому обов'язково повинні бути вказані:

 • модель виробу;
 • серійний номер;
 • гарантійний термін;
 • дата продажу товару.

Важливо! Зберігайте Ваш гарантійний талон і документ, що підтверджує оплату, на протязі всього терміну гарантійного обслуговування.

Способи оплати товару:

 • Готівкою
  Оплата готівкою можлива тільки при покупці в Києві або Київській області, а також у відділеннях "Нової Пошти". Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.
 • Безготівковій розрахунок
  Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.
 • На карту Приватбанку "IBAN" UA473052990000026005026232935
 •  Visa 
 •  Mastercard

Умови повернення та обміну:

Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства України.

Терміни повернення

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Обміняти або повернути товар можна з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00 за адресою: м Київ, проспект Миколи Бажана, 14А, сервісний центр.

Контактний телефон сервісного відділу: (044) 585-586-0

При поверненні товару потрібно мати при собі: паспорт, товарний чек, гарантійний талон. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше 7 днів з дня повернення.

Якщо ви проживаєте за межами Києва, ви можете доставити товар назад за адресою: м. Київ, проспект Миколи Бажана, 14А, сервісний центр. Якщо збережені всі ярлики і цілісність упаковки товару, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду і наявності всіх документів, що підтверджують факт покупки.